...

Badania w domu z dojazdem Sopot

Usługa pobrania w domu to koszt 45 zł w Sopocie

Brak czasu przeszkadza Ci w regularnym badaniu się? A może opiekujesz się kimś starszym, schorowanym lub niepełnosprawnym, dla kogo dotarcie do przychodni na badania krwi stanowi duży problem? Rozwiązaniem, które pozwoli Wam zatroszczyć się o swoje zdrowie, jest pobieranie krwi w domu w Sopocie. Wystarczy umówić się na wizytę personelu medycznego w wybranym terminie i poświęcić kilkanaście minut przed wyjsciem do pracy lub zjedzeniem śniadania.

Badanie krwi w domu pacjenta w Sopocie jest bezpieczne i komfortowe. Pielęgniarka ma ze sobą profesjonalny sprzęt medyczny i środki bezpieczeństwa, dzięki którym może bez zbędnego ryzyka pobrać krew od pacjenta w warunkach domowych. Wyniki badań można odebrać przez internet, bez wychodzenia z domu.

Pobieranie krwi w domu pacjenta w Sopocie pozwala wykonać szeroki zakres badań laboratoryjnych, które obejmują m.in. ukierunkowaną na konkretne problemy zdrowotne diagnostykę, jak również podstawowe badania profilaktyczne.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.