...

Badania w domu z dojazdem Gdańsk

Usługa pobrania w domu to koszt 45 zł w Gdańsku

Pobieranie krwi w domu w Gdańsku umożliwia regularne wykonywania badań laboratoryjnych wszystkim pacjentom, a szczególnie tym, którzy z różnych powodów, np. poważną chorobę, niepełnosprawność, podeszły wiek lub brak czasu, mają trudność w udaniu się do przychodni na pobranie krwi. Aby skorzystać z pobierania krwi w domu pacjenta w Gdańsku wystarczy umówić się na wizytę pielęgniarki w wybranym przez siebie terminie.

Zakres badań dostępnych w ramach usługi ALAB w domu Gdańsk jest bardzo szeroki. Badania krwi w domu pacjenta w Gdańsku umożliwiają korzystanie z laboratoryjnej diagnostyki ukierunkowanej na wykrywanie różnych chorób, a regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Pobieranie krwi w domu pacjenta w Gdańsku jest wygodne i bezpieczne. Wykwalifikowana pielęgniarka posiada profesjonalny sprzęt medyczny i niezbędne środki bezpieczeństwa, które pozwalają pobrać próbkę krwi w bezpiecznych warunkach. Wyniki badań można odebrać online, nie wychodząc z domu.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.