...

Badania w domu z dojazdem Płock

Usługa pobrania w domu to koszt 50 zł w Płocku

Pobranie krwi w domu w Płocku daje możliwość wykonania badań laboratoryjnych wszystkim mieszkańcom miasta, którzy z różnych powodów nie mogą udać się do przychodni lub Punktu Pobrań ALAB laboratoria, aby oddać krew lub inny materiał do analizy w laboratorium. Brak czasu lub ograniczenia w przemieszczaniu się, spowodowane np. ciężką chorobą, niepełnosprawnością lub podeszłym wiekiem, nie muszą oznaczać konieczności rezygnowania z troski o zdrowie.

Na badania krwi w domu w Płocku możesz umówić się w dowolnym terminie. Odwiedzi Cię wykwalifikowana pielęgniarka wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny i wymagane środki bezpieczeństwa. Pobieranie krwi w domu pacjenta w Płocku jest bezpieczne i trwa zaledwie kilkanaście minut. Pobrany materiał jest następnie transportowany do laboratorium diagnostycznego.

Badanie krwi w domu pacjenta w Płocku umożliwia skorzystanie z szerokiego spektrum badań laboratoryjnych, które obejmują m.in. podstawową profilaktykę zdrowia oraz diagnostykę ukierunkowaną na wykrywanie różnych chorób.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.