...

Badania w domu z dojazdem Rzeszów

Usługa pobrania w domu to koszt 49 zł w Rzeszowie

Brak czasu lub ograniczona mobilność, przez które masz trudność w udaniu się do przychodni lub Punktu Pobrań ALAB laboratoria, nie muszą być przeszkodą w regularnym wykonywaniu badań laboratoryjnych. Pobieranie krwi w domu w Rzeszowie to alternatywna dla wszystkich pacjentów, którzy z dowolnego powodu odkładają w czasie wykonanie badań profilaktycznych lub ukierunkowanej diagnostyki laboratoryjnej.

Badanie krwi w domu pacjenta w Rzeszowie przeprowadza wykwalifikowany personel medycznych, który w umówionym terminie odwiedza pacjenta, aby pobrać próbkę krwi do badania oraz odebrać próbki innego materiału, np. moczu lub kału. Aby regularnie monitorować swoje zdrowie, nie trzeba udawać się do Punktu Pobrań – wystarczy zarezerwować sobie kilkanaście minut w wybranym przez siebie terminie i oczekiwać pielęgniarki, która w komfortowych dla pacjenta warunkach dokona pobrania krwi w domu w Rzeszowie. Wyniki badań można odebrać przez internet.

ALAB w domu to usługa, która umożliwia pacjentom wykonanie szerokiego zakresu badań laboratoryjnych, obejmujących m.in. podstawowe badania profilaktyczne, jak też specjalistyczną diagnostykę ukierunkowaną na rozpoznanie różnych problemów zdrowotnych.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.