...

Badania w domu z dojazdem Kraków

Usługa pobrania w domu to koszt 69 zł w Krakowie

Pobieranie krwi w domu pacjenta w Krakowie to rozwiązanie, które pozwala każdemu mieszkańcowi stolicy Małopolski w dowolnym momencie wykonać badania laboratoryjne w celach profilaktycznych lub w ramach ukierunkowanej diagnostyki różnych problemów zdrowotnych. Wykwalifikowana pielęgniarka, wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny i środki bezpieczeństwa, odwiedza pacjenta w domu i pobiera od niego krew, a następnie transportuje do laboratorium diagnostycznego.

Badanie krwi w domu pacjenta to rozwiązanie wygodne szczególnie dla osób, które nie mają czasu udać się do przychodni lub dla których jest to trudne np. ze względu na zły stan zdrowia, niepełnosprawność lub zaawansowany wiek. Wystarczy umówić się na wizytę w wybranym terminie i poświęcić kilkanaście minut na pobranie krwi. Wyniki badań można odebrać przez internet, nie wychodząc z domu.

Zdrowie ma się tylko jedno – badania krwi w domu w Krakowie pozwalają zatroszczyć się o swoje zdrowie każdemu, pomimo różnych przeciwności, które utrudniają udanie się do przychodni czy Punktu Pobrań ALAB laboratoria.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.