...

Badania w domu z dojazdem Katowice

Usługa pobrania w domu to koszt 69 zł w Katowicach

Ty lub ktoś z Twoich bliskich zwlekacie z wykonaniem badań laboratoryjnych, ponieważ na przeszkodzie stoją brak czasu lub trudności w przemieszczaniu się spowodowane poważną chorobą, niepełnosprawnością czy sędziwym wiekiem? Aby zadbać o swoje zdrowie, mieszkańcy Katowic nie muszą udawać się do przychodni – alternatywą są badania krwi w domu w Katowicach.

Pobieranie krwi w domu w Katowicach polega na wizycie wykwalifikowanej pielęgniarki, która dzięki profesjonalnemu sprzętowi i środkom bezpieczeństwa może pobrać krew do badań w domu pacjenta. Badania krwi w domu w Katowicach to możliwość regularnego badania się w ramach profilaktyki zdrowia, a także wykonywania pogłębionej diagnostyki laboratoryjnej ukierunkowanej na rozpoznanie różnych schorzeń.

Aby wykonać badanie krwi w domu pacjenta w Katowicach, wystarczy umówić się na wizytę pielęgniarki i zarezerwować sobie kilkanaście minut przed śniadaniem lub wyjściem do pracy. Wyniki badań można wygodnie odebrać online.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.