...

Badania w domu z dojazdem Wrocław

Usługa pobrania w domu to koszt 69 zł we Wrocławiu

Lekarz zaleca Ci wykonanie badań laboratoryjnych, ale z braku czasu lub z powodu trudności w dotarciu do przychodni wciąż odkładasz je na później? Rozwiązaniem, dzięki któremu nie musisz rezygnować z troski o zdrowie, jest pobranie krwi w domu we Wrocławiu. Wystarczy umówić się na wizytę pielęgniarki w dowolnym terminie i poświęcić kilkanaście minut przed śniadaniem lub wyjściem do pracy na pobranie krwi.

Pobieranie krwi w domu we Wrocławiu daje możliwość wykonania szerokiego spektrum badań laboratoryjnych, które obejmują zarówno podstawową profilaktykę zdrowia, jak też diagnostykę ukierunkowaną na wykrywanie konkretnych schorzeń. Możliwość pobrania krwi w domu pacjenta we Wrocławiu pozwala mieć pod kontrolą zdrowie wszystkim osobom, które z dowolnego powodu nie mogą udać się na badania do przychodni lub Punktu Pobrań ALAB laboratoria, m.in. osobom, które nie mają na to czasu, osobom starszym, schorowanym czy niepełnosprawnym.

Badania krwi w domu we Wrocławiu są w pełni bezpieczne – pielęgniarka posiada niezbędny sprzęt medyczny i środki bezpieczeństwa, dzięki którym zapewnia właściwe warunki do pobrania krwi w domu.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.