...

Badania w domu z dojazdem Poznań

Usługa pobrania w domu to koszt 59 zł w Poznaniu

Przez brak czasu odwlekasz wykonanie badań laboratoryjnych? Masz w rodzinie osobę starszą, schorowaną lub niepełnosprawną, która nie może samodzielnie udać się do przychodni na badania? Alternatywą umożliwiającą zatroszczenie się o swoje zdrowie jest pobieranie krwi w domu w Poznaniu.

Wykwalifikowana pielęgniarka może odwiedzić Cię w domu – wystarczy, że umówisz się na wizytę w wybranym terminie i poświęcisz kilkanaście minut na pobranie krwi w domu przed wyjściem do pracy lub zjedzeniem śniadania. Pobieranie krwi w domu pacjenta w Poznaniu jest bezpieczne – personel medyczny zawsze ma ze sobą profesjonalny sprzęt i środki bezpieczeństwa, dzięki którym może stworzyć odpowiednie warunki do badań.

Badania krwi w domu w Poznaniu to możliwość skorzystania z diagnostyki laboratoryjnej ukierunkowanej na wykrywanie konkretnych chorób lub wykonania podstawowych badań profilaktycznych z krwi, kału lub moczu. Wyniki badań można odebrać online bez wychodzenia z domu.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.