...

Badania w domu z dojazdem Warszawa

Usługa pobrania w domu to koszt 59 zł w Warszawie

Badania krwi w domu w Warszawie to alternatywa dla wszystkich osób, które z różnych powodów mogą mieć trudności z udaniem się na diagnostykę laboratoryjną do swojej przychodni lub Punktu Pobrań ALAB laboratoria. Jeśli przez nadmiar obowiązków nie masz czasu odwiedzić przychodni lub kogoś z Twoich bliskich dotyczy problem ograniczonej mobilności z powodu np. podeszłego wieku, przewlekłej choroby lub niepełnosprawności, rozwiązaniem może być pobranie krwi w domu w Warszawie.

Badanie krwi w domu pacjenta w Warszawie to możliwość wykonania szerokiego spektrum badań laboratoryjnych, obejmujących podstawowe testy profilaktyczne oraz ukierunkowaną diagnostykę różnych problemów zdrowotnych. Pobieranie krwi w domu w Warszawie jest bezpieczne – pacjenta odwiedza wykwalifikowany personel medyczny wyposażony w profesjonalny sprzęt i środki bezpieczeństwa.

Brak czasu lub trudności w przemieszczaniu się nie muszą być przeszkodą w regularnym badaniu się. Na pobranie krwi w domu w Warszawie wystarczy zarezerwować kilkanaście minut w wybranym przez siebie terminie.

Kup badania online, wykonaj od ręki w Punkcie Pobrań

Możliwość rezerwacji online terminu pobrania

Wybrane Punkty Pobrań czynne w weekendy

Ponad 700 Punktów Pobrań w całej Polsce

Ponad 3500 badań w ofercie

Wykonujemy ponad 60 mln badań rocznie

Najwyższa jakość i wiarygodność

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj pewność, że nie umknie Ci żaden ciekawy artykuł! Poinformujemy Cię też o najnowszych akcjach profilaktycznych w naszym e-sklepie.